İki Fotoğraf Birleştirme - Sevdiklerini Birleştir

Homeİki Fotoğraf Birleştirme

İki Fotoğraf Birleştirme

İki Fotoğraf (Resim) Birleştirme

İki fotoğraf birleştirme işlemi özenle çalışıldığı durumlarda oldukça estetik ve başarılı sonuçlar yaratacaktır. Bunlar farklı tarihlere ya da mekanlara ait fotoğraflar olabilir. Aynı mekanda fakat tarihleri farklı da olabilir. Zaman ve mekandan bağımsız olarak çalışarak ortaya tek bir bütün çıkartma ile iki resim birleştirme yapılabilir. Burada en önemli hususlardan biri fotoğrafların yıpranma durumudur. Yıpranmış görseller ile çalışmak için daha fazla zamana ihtiyaç duyulur. Gerekli düzenlemeler ve birleştirme de hata payını sıfıra indirmek için uzman kadronun önemi de ayrıca büyüktür. 

İki Fotoğraf Birleştirirken Kalite Düşer mi?

İki resim birleştirme çalışması sürecinde izlenen tüm yöntemler kaliteli kadro ve programlar kullanılarak yapılır. Bu sayede iki resim birleştirme yaparken hiç bir görüntü yahut kişide görüntü kalitesi düşmesi yaşanmaz. Renkler, mekanlar, tonlar, arka fonlar, boyutlar ve çizimler kadromuz tarafından özenle hazırlanır. Önemli olan var olanı korumak ya da eskiyi yeniden hatırlatmaktır. kalitede düşüklüğün aksine maksimum düzeyde koruma sağlanır.

İki Fotoğraf Birleştirme Esnasında Arka Plan Düzenlenebilir mi?

İki fotoğraf birleştirme esnasında arka plan düzenlenebilir. Genellikle birleşim çalışmalarında sıklıkla yapılan bir işlemdir. Var olan arka planın renk tonlarında iyileştirme çalışması yapılır ya da tamamen değişime de gidilebilir. Nadiren mecburiyet çoğunlukla ise isteğe bağlı oynamalar yapılabilir. Değişim her ne olursa olsun sipariş veren müşterimizin isteği haricinde iki resim birleştirme çalışması yürütülmez. Arka plan çalışması yapılırken birleştirilen fotoğraflarda bulunan kişilerin yüz ifadeleri de önemlidir. Mantıklı konumlarda birleşim yapılmalıdır. Bu da detaylı bir düşünme sürecine ihtiyaç duymamızı sağlar.

İki Fotoğraf Birleştirme Ne Kadar Sürer?

İki resim birleştirme süresi müşterinin taleplerine bağlı olmakla birlikte ortalama 48 saat sürer. Ayrıca detaylı çalışma gerektiren düzenlemeler ya da eklenmek istenen farklı görüntüler bulunduğu durumlarda sürede uzama gözlenir. Özenli ve doğru sonuçlara ulaşmak için iki resim birleştirme işlemlerinde en az 48 saat içerisinde en güzel sonuca ulaşmak bizler için gayet mümkündür. Birleştirme çalışmalarında yıpranmış görseller yada yüzler çalışma süresini uzatır. 3-4 gün arasında çalışma gerektiren durumlarda karşılaşmak mümkündür. Özellikle iki fotoğrafta bulunan kişilerin sayısında artış olması arka planda bulunan mekanında renklerinde farklılık yaratır. Mantıklı birleşimler için doğru tonu yakalamak zaman alır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tahmini bitiş tarihi bilgisi iletilir. Kabul edilmesi durumunda basım aşamasına geçilir.

İki Fotoğraf Birleştirme Hizmetinin Maliyeti Nasıl Belirlenir?

İki fotoğraf birleştirme maliyeti sipariş oluşturan müşterimizin talepleri ve konumu doğrultusunda değişkenlik gösterir. Daha detaylı çalışmalarda iki fotoğraf birleştirme ücreti özel olarak görüşülür.Kişi sayısının 10 ve üzeri olması durumunda daha uzun bir süreye ihtiyaç duyarız. uyumsuz ve detaysız çalışmalar üretmemek adına önceden gerekli tüm bilgiler sizlere iletilir. Sipariş teslimat adresi, ülkesi, kişi sayısı gibi detaylar ile maliyet hesaplaması yapılır. Her tablo kendine özgü ve eşsiz olacağından detaylı iki fotoğraf birleştirme ücreti sorularınızı whatsapp destek hattımız üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

İki Fotoğraf Birleştirme Ücretleri 2024

İki resim birleştirme ücreti hakkında tüm sorularınızı whatsapp üzerinden iletebilirsiniz. Bu sayede size özel iki resim birleştirme ücreti tekliflerimiz ile ön görüşme sağlayabiliriz. Talep ettiğiniz görsel biçimi, renk tonları, mekan ve kişi sayısını bize ileterek sorularınızın yanıtlarına en kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

İki Fotoğraf Birleştirilirken Renk Tonları Düzenlenebilir mi?

İki fotoğrafı birleştirirken renk tonları düzenlenebilir. İsteğe bağlı olarak yeni tonlar yaratılır. Orijinale bağlı kalınmak istenirse eski haline yakın çalışmalar yapmak gerekir. Bu süreç sizlerden gelen fotoğrafları teslim almakla birlikte hemen başlatılır. Ön çizim süreci başarıyla bitirilir. Taslak üzerinden devam edilen çizimlerde ton ayarlaması yapılır. Yapılan çalışmalarda renk uyumu önemlidir. Zıt tonlar gözü rahatsız eder ve başarısız sonuçlar doğurur. Bu sebeple fazlasıyla uyumlu ve estetik çalışmalar üretmek gerekir. 

Sevdiklerini Birleştir Sitesi Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Sevdiklerini birleştir sitesi üzerinden yapacak olduğunuz iki resim birleştirme ve iki fotoğraf birleştirme ücreti bilgisini cep numaramız üzerinden öğrenebilirsiniz. Dilerseniz size uygun bir zamanda arayabilir ya da whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. İki fotoğraf birleştirme ücreti her müşteri için farklı olabilir. Size en uygun ödeme seçeneklerini yetkilimiz ile görüşerek seçebilirsiniz. 

Fotoğraf Birleştirilirken Ön Çizim Yapılır Mı?

İki fotoğraf birleştirme yapılırken taslak olması amacıyla çalışmaya öncelikle ön çizim yaparak başlanır. Bu yöntem sayesinde detaylı çizimlere inebilmek için ön çalışma ile yol belirlenmiş olur. Üstelik bu çizimler müşterilerimizin isteği doğrultusunda kendileri ile paylaşılır ve değiştirmek istedikleri noktalar görüşülür. Ön çizim yapılmadan hiç bir tablo çalışması başlatılmaz. Sizlerin ilettiği orijinal fotoğraflar ile yaratacak olduğumuz yeni eserler detaylıca birleştirme aşamasına aktarılır. 

Fotoğrafları Nasıl Ulaştırmak Gerekir?

Fotoğrafları ulaştırmak için en hızlı ve kolay yöntem olarak whatsapp numaramızdan bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz. İrtibat numaramız üzerinden iki resim birleştirme siparişiniz hakkında istek ve hayallerinizi bize iletirseniz en hızlı şekilde çalışmaya başlayabiliriz.

Birleştirilemeyecek Yapıda Fotoğraflar Var mıdır?

Birleştirilemeyecek yapıda fotoğraflar yıpranma oranına bağlı değişebilir. Kesin konuşmamakla birlikte eğitimli kadromuz ile bu oranı en aza indirgiyoruz. Hiç bir kalite düşüklüğü yaratmadan kişiye özel iki fotoğraf birleştirme ücreti ve planlaması ile birlikte çalışabiliriz.