Farklı (Çoklu) Fotoğrafları Birleştirme - Sevdiklerini Birleştir

HomeFarklı (Çoklu) Fotoğrafları Birleştirme

Farklı (Çoklu) Fotoğrafları Birleştirme

Farklı (Çoklu) Fotoğrafları Birleştirme

Çoklu fotoğraf birleştirme ve çoklu resimleri birleştirme işlemi özel uygulamalar ve profesyonel bir kadro ile çalışmayı gerektirir. Bu sayede farklı mekanlarda bulunan insanlar sanki aynı zamanda birlikte bulunmuş gibi tek karede toplanabilir. Titiz bir çalışma ve dikkat gerektirir. Bu gibi birleştirmeleri yapmak için bolca tecrübe ve zamana ihtiyaç duyulur. 

Çoklu Fotoğrafları Birleştirme Nasıl Yapılır?

Çoklu resimleri birleştirme aşamaları uygulamayı yapacak uzmanın tercihine göre sırayla yapılır. Öncelikle kişilerin fotoğraflarına ihtiyaç duyulur. Bu sayede her bireyi kafasında canlandırarak gerekli renk ve konum sırasına yerleştirebilir. Ardından doğru sıralama, arka plan, birleştirme mesafesi, yakınlık derecesi gibi estetik algılarla çalışmaya koyulur.

Çoklu Fotoğraf Birleştirmede Bir Sayı Sınırı Var mıdır?

Çoklu fotoğraf birleştirme yapabilmek için kesin bir sınır bulunmaz. Yine de en az 2 ve en fazla 13 kişi olacak şekilde çalışılırsa her kişinin yüzü net olacak şekilde görülecektir. Daha fazla kişi ile de çalışmak mümkündür. Bu durumda çoklu resimleri birleştirme ön çalışmasında ihtiyaç duyulan zaman da artış gösterecektir. Özetlemek gerekirse sayı sınırı olmamakla birlikte çalışmanın süresi uzamış olacaktır. 

Çoklu Fotoğraf Birleştirmede Ön Çizim Yapılır mı?

Çoklu resimleri birleştirme süreci talep edilen görsellerin tarafımıza ulaştırılmasından itibaren en kısa sürede incelenmeye başlanır. Taslak adı vereceğimiz şekilde ön çizimleri yapılır. Bu çizimler temel alınarak detaylara doğru yol alınır. Siparişi veren müşterimizin talebi doğrultusunda çoklu resimleri birleştirme ön çizim kendileri ile paylaşılır. 

Çoklu Fotoğraf Birleştirmede Ön Onay Alınır Mı?

Çoklu fotoğraf birleştirme çalışmaları yapılırken talepte bulunan müşterinin istekleri en ön planda tutulur. Beğenilmeyen ya da kusurlu bulunan hiçbir görüntü basım aşamasına geçirilmez. Çoklu resimleri birleştirme siparişi veren her müşteri için özel bir çalışma ele alınır. Kabul görmeyen taslaklar üzerinde çalışmaya devam edilmez. Fikir alışverişi yapılarak en doğru sonuca doğru yol alınır.

Çoklu Fotoğraf Birleştirme İşlemi Esnasında Arka Plan Düzenlemesi Yapılabilir mi?

Çoklu fotoğraf birleştirme işlemi esnasında arka plan düzenlemesi yapmak mümkündür. Zaten düzenleme olarak da adlandırdığımız bu aşama hangi arka plana sahip olmak istediğimize karar vermede bize fazlasıyla yardımcı olur. Bazen aynı arka plan üzerinde tonlama ayarları değişir. Bazen de komple mekanda değişkenlik gözlenebilir. Bu noktada müşterinin talepleri ve uzmanımızın bakış açısı önemli ve etkili olacaktır. Kişi sayısı mekan için önceliklidir. Çoklu resimleri birleştirme kişi sayısında artış olması hem mekan açısından farklılık yaratır hem de çoklu fotoğraf birleştirme ücretleri açısından bizleri farklı tekliflere yönlendirir. Eşsiz bir tabloya sahip olmak isterseniz size uygun bir zamanda ön görüşme yapabiliriz.

Çoklu Fotoğraf Birleştirme Ücreti 2024

Çoklu fotoğraf birleştirme ücretleri talep edilen kişi sayısı ve yapılacak çalışmanın aldığı zamana bağlı değişir. 2 kişi ile çalışmak ortalama 48 saat gerektirirken, 8 kişi ile çalışmak en az 4 günlük bir süreye ihtiyaç gerektirir. Daha kısa zamanlı çalışmalar yapmak mümkün olsa bile ekip olarak titizliğe önem veriyoruz. Memnuniyet bizler için görselin güzelliği kadar önemlidir. bu sebeple çoklu fotoğraf birleştirme ücreti standart yani 2 kişiye oranla daha farklı olacaktır. Daha detaylı bilgi almak için Whatsapp üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çoklu Fotoğraf Birleştirme Maliyeti Nasıl Hesaplanır?

Çoklu fotoğraf birleştirme ücreti hesaplanırken talep edilen kişi sayısı öncelikli sırada yer alır. Ayrıca teslimat adresinin yurtdışı olması durumunda çoklu fotoğraf birleştirme ücretinde farklılıklar gözlenebilir. Bunun dışında detaylar ve talepler doğrultusunda kişiye özel bir ödeme tutarı hesaplanır. Tüm çoklu resimleri birleştirme siparişlerimiz tablo şeklinde sunulur ve özenle paketlenir.

Çoklu Fotoğraf Birleştirme İşlemi İçin Fotoğraflar Nereden Ulaştırılmalı?

Çoklu resimleri birleştirme için, öncelikle Görselinizde bulunmasını istediğiniz yakınlarınızı seçmelisiniz. Karar verme aşamasından sonra Web sitemizde bulunan yönlendirmemiz sayesinde bizlere ulaşabilirsiniz. Talepleriniz ve istediğiniz teslimat zamanına göre bir çalışma planlanır ve çizimlere başlanabilir. Dilerseniz Whatsapp üzerinden dosyaları iletebilirsiniz. Çoklu fotoğraf birleştirme ücreti ve ön çizim hakkında bilgilendirme almak için aynı numaradan irtibat kurabilirsiniz.

Çoklu Fotoğraf Birleştirme İşleminde Arka Plan Değişebilir mi?

Çoklu fotoğraf birleştirme işleminde isteğe bağlı olarak ve eğer var ise orijinal arka plan kullanılmaya devam edilebilir. Bunun dışında yine müşterimizin talebi doğrultusunda ön çizim ve taslak aşamasında arka plan değişimi yapılabilir. Bu işlem biraz tercih biraz da fotoğrafın doğallığına göre değişkenlik gösterir. Fotoğrafta bulunacak kişi sayısına göre bizlerde size farklı fikir ve seçenekler sunabiliriz. Arka plan istemeyen müşterilerimiz için tek renk olacak şekilde de çalışılabilir. Çoklu fotoğraf birleştirme ücreti uzmanlarımızdan talep edilen içeriklere yönelik değişkenlik gösterebilir. Tüm çalışmalarımız kişiye özel ve eşsizdir. 

Çoklu Fotoğraf Birleştirme İşlemi Ne Kadar Sürer?

Fotoğrafların birleştirilme işlemi en az 24 ve 48 saat arasında değişkenlik gösterir. Fotoğrafta bulunması istenen kişi sayısı, arka plan seçimleri ve teslim edilecek şehir ya da ülkenin konumuna bağlı olarak sürelerde uzama yahut kısalma gözlenebilir. Ön çizimlere başlanmasının ardından müşterilerimiz ile süreçle ilgili her zaman irtibat halinde çalışmaktayız. Whatsapp iletişim hattımız üzerinden ön görüme yapabilir, çoklu fotoğraf birleştirme ücreti ya da siparişiniz hakkında detaylı bilgileri sizlere aktarabiliriz. Merak ettiğiniz tüm konular hakkında görüşme sağlayabiliriz.