Farklı Resimlerden Birleştirme Çalışmaları
BlogHediye FikirleriFarklı Resimlerden Birleştirme Çalışmaları

Farklı Resimlerden Birleştirme Çalışmaları

Kaybettiği Babasıyla Fotoğraf Birleştirme

Fotoğraf Birleştirme, hizmetlerimiz ile sevdiklerinizi aynı karede bir araya getiriyoruz. Vefat eden kişileri birleştirme yapabilir ya da eski tozlu çekmecelerdeki fotoğraflarınızı harika bir tabloya dönüştürebiliriz.

Birleştirme için düşündüğünüz görselleri hemen 0(535) 503 40 30 no’lu Whatsapp Sipariş Hattımıza göndererek, zamanlama ve fiyat bilgisi gibi tüm konularda bilgi alabilirsiniz.

Ayrı ayrı fotoğrafları bir araya getirdiğimiz tablolarımızda gerçekten sıradışı işler çıkarıyoruz. 81 ile kargo ve aynı zamanda yurtdışına kargo imkanımız da var. Ayrıca söylemekte fayda var. Birleştirme tablolarınız duvara asmaya hazır bir şekilde çerçeveli olarak adresinize gelir.

Bu yaptığımız eserlerde insanlar gerçekten çok duygusal anlar yaşıyorlar. Düşünsenize resmen bir zaman tüneli yolculuğu gibi. İnanılmaz değil mi!

Geçen günlerden bir gün, Yozgat’tan bir hanımefendi kayınvalidesinin 4 sene önce trafik kazasında vefat ettiğini belirterek bir birleştirme tablo istedi bizden. İsteği şu: “Kayınvalidem ile yeni doğan bebeğim ve tüm ailemiz bir arada olalım”.

Farklı Resimlerden Birleştirme Çalışmaları
Farklı Resimlerden Birleştirme Çalışmaları


Tabi ki efendim diyerek işlemlere başladık. Teknik değerlendirmeler yaptık. Işık,gölge uyumu, perspektif, netlik değerli gibi tüm konular bizim için oldukça önemli. Hemen değerlendirmeye bakalım.

 • Çalışmamızda toplamda 5 ayrı fotoğraf birleştirilecek.
 • Arka fon olarak Trabzon dağları isteniyor ama hafif sisli.
 • Fotoğraflara bakalım. Kayınvalidemizin fotoğrafı epey eski.
 • Bebek biraz somurtmuş fotoğrafta. Biraz tebessüm eklenecek.
 • Siparişi veren hanımefendinin fotoğraflarında sıkıntı yok.
 • Hanımefendinin eşi de yine tatlı bebiş gibi bolca somurtmuş fotoğraflarda. Galiba babasına çekmiş:) Ona da tebessüm eklemek de fayda var biraz da olsa.
 • Son olarak birleştirme tablomuz da bir de beyefendinin babası olacak. Cidden güzel gülmüş fotoğrafta ve bizim için harika portre.

Tüm detayları ve daha bir çok noktayı değerlendirdikten sonra çalışmamızı yaklaşık 3 gün sonra bitirdik. Editör arkadaşlarımız biten eseri satış destek ekibimizle, satış destek ekibimizde müşterimiz ile paylaştı.  Hanımefendi gerçekten çok duygulandı. Burada çalışmayı izin vermediği paylaşamıyoruz maalesef.

Böylece sistemle alakalı da ufak bir bilgi verelim. Ekip olarak çalışıyoruz. Satış uzmanları size en iyi şekilde anlatırlar ve siparişinizi girerler. Grafik tasarımcılarımız en iyi şekilde projeyi çalışırlar. Satış destek ekibi sunumu gerçekleştirir. İçinize sinmeyen detaylar üzerine konuşulur varsa revizyonlar yapılır. Daha sonra da kargo paketleme personelleri size gönderiminizi sağlarlar.

Fotoğraf Birleştirme Hizmetimizi Genellikle Kimler Tercih Ediyor?

 • Vefat eden sevdikleriyle birleştirme yaptırmak isteyenler,
 • Uzaktaki veya yurtdışındaki kişileri birleştirme isteyenler,
 • Ayrı ayrı fotoğrafları olup da beraber bir araya gelemeyen aile bireyleri,
 • Dede torun birleştirme veya anneanne birleştirmeleri,
 • Düğün günü yanımda yoktu istekleri,
 • Bir de sevipte kavuşamayanlar 🙂

Size hemen bu muhteşem ötesi ürün için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz fotoğraf analizi satış temsilcimiz ile iletişime geçin! İnstagram: @sevdiklerinibirleştir
Facebook: @sevdiklerinibirlestir
Whatsapp Sipariş: 0(535) 503 40 30